Igor Angulo wciąż bez konkurencji ()

Zabrzanie wciąż nie wzmocnili ataku. Na Cyprze trenują z drużyną mało doświadczeni napastnicy. Górnik przebywa na zgrupowaniu w tureckiej Ayia Napa. Skromnie wygląda atak zabrzańskiej drużyny. Poza najlepszym strzelcem ekstraklasy – Igorem Angulo – trener Marcin Brosz ma do dyspozycji Marcina Urynowicza, Macieja Firleja i Patryka Joachima.
Na Cypr nie polecieli także dwaj inni napastnicy: Rafał Wolsztyński i Krzysztof Kiklaisz. Obaj zmagają się z kontuzjami kolan i w tym sezonie raczej nie zagrają. Dla Angulo wciąż nie ma więc konkurencji. W ekstraklasie Hiszpan nadal z przodu będzie współpracował z Łukaszem Wolsztyńskim.
– Nie dziwię się, że tylu młodych napastników przebywa na obozie Górnika. Aby pozyskać jakiegoś gracza ofensywnego z nazwiskiem, trzeba mieć na to kasę. Za 50 tysięcy złotych drugiego Angulo nie da się kupić – mówi Zygmunt Anczok, były gracz Górnika.
– Brosz nie ma wyjścia i musi stawiać na mało doświadczonych graczy. Może trenerzy trafią na taką perełkę, jak kilka lat temu na Arkadiusza Milika. Reprezentant Polski przecież u nas w Zabrzu wypromował się i zrobił później furorę – dodaje legenda Górnika.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]