Forum
 

Igor Angulo: Ważne, że udaje mi się podtrzymać formę ()

Igor Angulo: Ważne, że udaje mi się podtrzymać formę
W sobotnim sparingu Górnika z MFK Karviná Igor Angulo strzelił dla zabrzan dwie bramki. - Pierwszy raz tak rozpocząłem rok - mówi Hiszpan. Podobnie jak inni podstawowi piłkarze Górnika, Angulo grał jedynie pierwszą połowę. - Strzeliłem dwa gole w ciągu niecałych 45 minut. Nie miałem jeszcze takiego początku roku, ale jestem przecież napastnikiem i muszę zdobywać bramki. Ważne, że udaje mi się podtrzymać formę - cieszył się Hiszpan. 
W grudniu hiszpańskie media informowały, że piłkarzem zainteresowane jest Athletic Bilbao. - Okienko jest otwarte, ale nikt się ze mną nie kontaktował w sprawie transferu. Bardzo dobrze czuję się w Górniku, dlatego podpisałem w poprzednim roku umowę ważną do czerwca 2020 roku - zaznacza. Do soboty zabrzanie przebywali na obozie w czeskiej miejscowości Kravare. - Teraz było zdecydowanie lepiej, niż rok temu, bo wtedy temperatura była bardzo niska, poniżej minus 10 stopni. Gdy wróciłem z urlopu do Polski, ucieszyłem się, że nie jest tak mroźnie - podkreśla.
Na obozie w Czechach w kadrze zabrzan było dziewięciu piłkarzy mających mniej niż 20 lat. 34-letni Angulo to zawodnik z innego pokolenia. Niektórzy żartują, że młodzież mogłaby zwracać się do Hiszpania per tata. - Nie przesadzajmy – śmieje się snajper.
- Chyba nigdy nie byłem na zgrupowaniu, gdzie w kadrze było aż tylu nastolatków. W Górniku przyzwyczaiłem się jednak do tego. W lidze mieliśmy przecież najmłodszy skład – podkreśla. W sparingu z Karwiną przy drugim golu asystę zaliczył testowany Daniel Smuga. - Ma chłopak potencjał, a Górnik to dla niego najlepsze miejsce do nauki – twierdzi Angulo. Smuga w tym tygodniu ma podpisać umowę z Górnikiem.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online