Forum
 

Górnik chce Karola Angielskiego ()

Górnik znów rozmawia z Piastem w sprawie transferu do Zabrza Karola Angielskiego. Propozycje na razie nie satysfakcjonują gliwiczan...
Temat „Karol Angielski w Górniku” przewija się od wielu miesięcy i mocno elektryzuje fanów obu śląskich ekip. Już latem zabrzański klub sondował możliwość sprowadzenia 21-latka do Zabrza. Trener Marcin Brosz bardzo ceni napastnika, który jeszcze w barwach Olimpii Grudziądz walczył przecież z „jego” Igorem Angulo o koronę króla strzelców I ligi. Nic więc dziwnego, że w zimowym oknie transferowym zabrzanie podjęli kolejną próbę zakontraktowania piłkarza, który w Piaście grał mało. Jesienią były to 172 minut na ca złożyło się 8 spotkań i 1 gol. Trener Waldemar Fornalik dawał jednak piłkarzowi więcej szans niż jego poprzednik. Po solidnym przepracowaniu okresu przygotowawczego, wiosną „Anglik” mógłby dać gliwiczanom więcej. – Mam kontrakt z Piastem do końca czerwca i na ten moment nie chcę nic więcej mówić. Mnie interesuje tylko i wyłącznie gra - przyznaje sam zainteresowany.
Skoro Angielski po sezonie będzie wolnym zawodnikiem, to teoretycznie już teraz mógłby podpisać obowiązujący od lata kontrakt z innym pracodawcą. Górnik potrzebuje zmiennika dla Angulo na już, więc doszło do rozmów pomiędzy prezesami – Bartoszem Sarnowskim a Pawłem Żelemem. Obaj panowie znają się z czasów pracy w Lechii Gdańsk, lecz sympatia raczej musi zejść na dalszy plan. Liczą się konkrety, a tych na razie brak. Według informacji "Sportu", propozycje przedstawiane przez Górnika nie satysfakcjonują gliwiczan.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online