Igor Angulo: Nigdzie się nie wybieram ()

Wygląda na to, że na razie kibice Górnika mogą spać spokojnie. Wszystko wskazuje na to, że wiosną Igor Angulo dalej będzie zdobywał bramki dla zabrzańskiej jedenastki.
Zimą pojawiło się wiele spekulacji dotyczących ewentualnego odejścia piłkarza z Zabrza. Mówiło się o zainteresowaniu Athleticu Bilbao, gdzie Angulo zaczynał swoją profesjonalną przygodę z piłką, a także o bogatych klubach z Chin, które na początku roku na potęgą sprowadzają nowych zawodników do siebie, oferując bajeczne kontrakty. 
- Moja teraźniejszość i moja przyszłość związana jest z Górnikiem. Nie tak dawno przedłużyłem swoją umowę z klubem do 2020 roku i mój plan jest taki, żeby grać tutaj do zakończenia kontraktu – tłumaczy „Sportowi” Angulo.
Pytany o tekst z hiszpańskiego dziennika „Marca”, która pisała na początku roku, że Angulo może wrócić do rodzinnego Bilbao, napastnik Górnika odpowiada.
- Nic na ten temat nie mogę powiedzieć, bo nikt z Athleticu nie kontaktował się ze mną. Ja koncentruję się na grze w Górniku. Jeśli chodzi o Chiny, to sprawa wygląda podobnie. Nikt do mnie nie dzwonił. Wszyscy wiedzą, że mam podpisany kontrakt do 2020 roku i jestem w Zabrzu bardzo szczęśliwy. Opcja mojego odejścia jest mało prawdopodobna - wyjaśnia hiszpański napastnik Górnika.
Dodajmy, że Athletic jest bliski pozyskania, za około miliona euro, 25-letniego rumuńskiego napastnika Cristana Ganeę z Viitorul Constanta.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]