Szymon Żurkowski: Skupiam się na Górniku ()

Rozmowa z Szymonem Żurkowskim, pomocnikiem Górnika Zabrze.
» Został pan wybrany przez UEFA do grona 50 europejskich talentów. Chyba jest powód do zadowolenia?
Szymon Żurkowski: - Tak. Ludzie dzwonili i gratulowali. Wiadomo, to miła sprawa. Takie wyróżnienie tylko mobilizuje jednak do dalszej pracy, do tego, żeby jeszcze więcej trenować i pokazać tym ludziom, którzy gdzieś tam mnie zauważyli, że nie pomylili się w swoim wyborze oraz ocenie. Ja kieruję się tym, co mówi do mnie trener, nie można osiadać na laurach, a cały czas trzeba patrzeć do przodu i koncentrować się na pracy.

» W zimowym okienku transferowym sporo mówi się o tym, gdzie Szymon Żurkowski może grać. Ofertę Górnikowi złożyła Wisła Kraków, mówi się o zainteresowaniu Borussii Dortmund, gdzie miałby pan trafić latem. Jak pan podchodzi do tych spekulacji?
- Z Górnikiem mam ważny kontrakt i skupiam się wyłącznie na treningach i graniu tutaj. Co będzie później, to zobaczymy. Na razie najważniejsze dla mnie, to odpowiednie przygotowanie się do kolejnej rundy.

» Ze zdrowiem wszystko w porządku?
- Był drobny problem, ale razem z resztą zespołu pojechałem na zgrupowanie do Czech. Skupiam się na tym, żeby jak najlepiej przygotować się do spotkań w rundzie rewanżowej.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]