Daniel Smuga podpisze kontrakt z Górnikiem? ()

W kadrze Górnika na obozie w Czechach znalazł się Daniel Smuga, który zrobił furorę w III lidze. Pod okiem Marcina Brosza rozwinęły się ostatnio talenty Szymona Żurkowskiego i Macieja Ambrosiewicza. Teraz szkoleniowiec zajmuje się kolejnym zdolnym piłkarzem. Daniel Smuga grał jesienią w trzecioligowej Victorii Sulejówek. W 16 meczach strzelił 11 goli i miał 8 asyst. Pochodzący z Warszawy pomocnik jest dobrze wyszkolony technicznie oraz skutecznie potrafi wykonywać stałe fragmenty gry. Może grać jako ofensywny pomocnik lub skrzydłowy. Ma też fantazję. Zdarzyło się, że po trafieniu naśladował najsłynniejszą cieszynkę... Cristiana Ronaldo, czyli charakterystyczny skok z obrotem. – Kilka klubów jest zainteresowanych Danielem – przyznaje Marcin Matuszewski, menedżer Smugi, który reprezentuje również interesy najlepszego strzelca ekstraklasy Igora Angulo.
Smuga pojechał jednak na obóz z Górnikiem, który od poniedziałku przebywa w czeskiej miejscowości Kravare. Na zakończenie obozu (w sobotę) trzecia drużyna ekstraklasy zmierzy się w sparingu z MFK Karviną. Najlepszy piłkarz III ligi ma rozegrać 45 minut. Po powrocie ze zgrupowania Górnik podejmie decyzję w kwestii transferu. Wiele wskazuje jednak na to, że Smuga podpisze kontrakt z beniaminkiem ekstraklasy. Utalentowany piłkarz ma umowę amatorską z Victorią Sulejówek, dlatego Górnik zapłaci za niego jedynie ekwiwalent za wyszkolenie.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]