Reprezentant młodzieżówki na celowniku Górnika ()

Paweł Bochniewicz niespodziewanie wyrasta na „gorące nazwisko” na zimowej giełdzie transferowej w Polsce.
Chęć angażu wychowanka Wisłoki Dębica wyraziła już Legia. Od wczoraj - choć wciąż nieoficjalnie - do kontaktów z piłkarzem Udinese przyznają się też w Zabrzu. Stoper zdążył już ponoć wyrazić spore zainteresowanie ofertą Górnika... 
Zainteresowanie Górnika stoperem nie jest przypadkowe. Po pierwsze - to akurat proza trenerskiego życia... - Marcin Brosz musi znaleźć rozwiązanie problemu w postaci przymusowej absencji kartkowej Daniego Suareza i Mateusza Wieteski w pierwszym wiosennym meczu ligowym, z Wisłą w Płocku. Sprawa jest jednak szersza: trzeba bowiem przypomnieć, że Legia w każdej chwili „aktywować” może klauzulę w umowie transferu wspomnianego Wieteski, na mocy której - za określoną (i niespecjalnie wygórowaną) kwotę może go definitywnie z Górnika wykupić. „Górnicy” muszą więc być gotowi na taką ewentualność. A kołdra - zwłaszcza w przypadku środkowych obrońców - jest przy Roosevelta. Nawet gdyby legioniści po Wieteskę nie sięgnęli, ewentualny angaż Bochniewicza - tej jesieni był partnerem zabrzanina w młodzieżowej reprezentacji Polski - jest więc jak najbardziej uzasadniony.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]