50 największych talentów wg UEFA. Szymon Żurkowski okrzyknięty "nowym Bońkiem"! ()

Oficjalna strona organizacji UEFA dokonał wyboru pięćdziesięciu największych piłkarskich talentów europejskich boisk. Wśród wielu imponujących nazwisk, które już teraz pokazały się z doskonałej strony w dużym futbolu znalazł się młodzieżowy reprezentant Polski, Szymon Żurkowski. 20-latek znalazł się w doborowym towarzystwie wśród młodych gwiazd Ajaksu, FC Barcelona czy Manchesteru City. 

Pomocnik Górnika Zabrze od wielu miesięcy puka do drzwi seniorskiej reprezentacji Biało-Czerwonych będąc jednym z najlepszych zawodników Ekstraklasy.

20-letni Żurkowski imponuje warunkami fizycznymi, a w tym sezonie na boiskach ligowych w barwach Górnika Zabrze wystąpił 21-krotnie, uzupełniając swój rekord dwiema bramkami i trzema asystami. Czy to wystarczy, by przekonać Nawałkę do wyjazdu na mundial? UEFA wydaje się być na tyle oczarowana rozgrywającym, że w krótkiej zajawce nazwała go… nowym Zbigniewem Bońkiem!

źródło: Polsat SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]