Prezes Górnika: Mamy mocnych sparingpartnerów ()

Czeska MFK Karvina, Austria Wiedeń, rezerwy Spartaka Moskwa, rumuńska Astra Giurgiu, Partizan Belgrad i FK Teplice będą rywalami piłkarzy Górnika w trakcie przygotowań do rundy wiosennej. Zabrzanie powoli kończą krótką świąteczno-noworoczną przerwę.
- Uważam, że mamy mocnych sparingpartnerów. Najbardziej znanym zespołem z tych, z którym przyjdzie nam grać, jest Austria Wiedeń. Dwójka Spartaka Moskwa też nie będzie pewnie łatwym rywalem. Przeciwnicy są dobrzy i mocni. Zresztą przypominam sobie, jak nasze zespoły jeździły na obozy do Turcji i przychodziło grać z jakimiś drużynami z Kazachstanu czy Ukrainy. Potem okazywało się, że kończyło się remisami albo porażkami polskich zespołów, które nie wytrzymywały tej ciężkiej gry. To był dobry poligon – mówi Bartosz Sarnowski, prezes Górnika.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]