Dani Duarez odrzucił propozycje nowej umowy w Górniku ()

Obrońca Dani Suarez ma ważny kontrakt z zabrzańskim klubem do końca czerwca tego roku. Trener Marcin Brosz chce, aby były gracz rezerw Realu Madryt pozostał w klubie na kolejny sezon.
Dlatego Górnik negocjuje z menedżerem Hiszpana Hectorem Mendezem. – W umowie Daniego jest zawarta opcja przedłużenia kontraktu po rozegraniu przez niego odpowiedniej liczby spotkań. Nie mogą zdradzić ilu, bo to poufna informacja. Ale konieczne jest również to, abyśmy doszli z klubem do porozumienia w kwestiach finansowych. Ponad dwa miesiące temu otrzymaliśmy pierwszą ofertę od klubu, ale nie przystaliśmy na nią, bo nie była zadowalająca. Wysłaliśmy do Górnika nasze warunki i czekamy na odpowiedź – mówi menedżer środkowego obrońcy.
Kiedy sprawa Suareza zostanie rozstrzygnięta? – Czekamy na odpowiedź Górnika, ale nie spieszy się nam. Może w tym miesiącu będzie wiadomo, może w kolejnym. Zabrzanie mają pierwszeństwo. Jeśli jednak Dani nie będzie zadowolony z propozycji Górnika, następny sezon spędzi w innej drużynie. Zgłaszają się do mnie przedstawiciele różnych klubów – odpowiada menedżer, którzy reprezentuje również interesy Xisco Hernandeza. Napastnik był bliski przejścia do Górnika w letnim oknie transferowym. – Nie wzmocnił klubu, bo Atletico Baleares (drużyna gra w trzeciej lidze hiszpańskiej – przyp. red.) nie przystało na rozwiązanie z nim umowy. Obecnie nie ma tematu jego przejścia, bo Xisco doznał kontuzji i jest wyłączony z gry na trzy miesiące – tłumaczy hiszpański menedżer.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]