Szymon Żurkowski latem trafi do Borussii Dortmund? ()

Niewykluczone, że rewelacyjnie grający w poprzednim roku na polskich boiskach Szymon Żurkowski latem trafi do Borussii Dortmund.
O byłym zawodniku Szkółki Piłkarskiej MOSiR Jastrzębie Zdrój i Gwarka Zabrze zaczyna być coraz głośniej w Europie. Podczas meczów w Zabrzu obserwowany jest przez tabuny skautów. Spekuluje się o zainteresowaniu belgijskiego Club Brugge czy Slavii Praga. Na razie jednak ofertę złożyła Wisła Kraków. Tymczasem mówi się, że klubem, gdzie śląski pomocnik może wylądować wkrótce jest Borussia Dortmund.
Skautem czołowego niemieckiego klubu jest mocno związany z Zabrzem Artur Płatek, który niedawno przedłużył umowę z BVB do 2020 roku. To też pewnie za jego namową klub z Westfalii, który słynie z odkrywania i promocji wielkich talentów światowej piłki, zwrócił uwagę na zawodnika Górnika. Do transferu mogłoby dojść latem. Menedżer Żurkowskiego Jarosław Kołakowski mówił niedawno, że plan jest taki, żeby zawodnik cały sezon rozegrał w walczącym o mistrzostwo Polski klubie z Zabrza, a o ewentualnym odejściu myślał dopiero latem.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]