Niepewna przyszłość Rafała Kurzawy ()

Górnik bez Rafała Kurzawy? To możliwe. Pomocnik nie przedłużył, wygasającego z końcem czerwca, kontraktu z klubem z Zabrza.
W zimowym okienku transferowym, które wczoraj właśnie co zostało otwarte, 24-letni zawodnik może się związać kontraktem z innym pracodawcą. Wszystko przez to, że nie przedłużył umowy z zabrzańskim klubem. Mówił o tym ostatnio prezes Górnika, Bartosz Sarnowski. Zapytany o to, czy zabrzanie zimą mogą zostać osłabieni, powiedział: - Nie mogę mieć stuprocentowej pewności. Na pewno, jeśli byłby jakieś uszczuplenia, to nie będą one duże. Wszyscy wiedzą, że rozmawiamy o jednym zawodniku, który nie wiadomo czy przedłuży z nami kontrakt. Chodzi oczywiście o Rafał Kurzawę.
Co dalej z jego przyszłością? Unikający mediów zawodnik otrzymał właśnie z klubu drugą oficjalną propozycję przedłużenia kontraktu. Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że jest bardzo dobra finansowo. Co innego jego oferta, a co innego realia. Piłkarz zastanawia się nad wszystkim, bo ma w zanadrzu inne rozwiązania, a chodzi też o możliwość zagranicznego wyjazdu. Wszystko rozstrzygnie się w najbliższym czasie.
– Moim zdaniem piłkarz zostanie do lata w Zabrzu, a decyzję co do swojej przyszłości podejmie po zakończeniu sezonu – mówi anonimowo osoba z piłkarskiego środowiska, która jest blisko Kurzawy. Piłkarz gra w Górniku od 2010 roku, z przerwą na wypożyczenie i występy w Energetyku ROW Rybnik.

źródło: Sport



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]