Leandro w Zabrzu? Klub zaprzecza ()

Sporo transferowych spekulacji odnośnie tego, kto w zimowym okienku transferowym miałby trafić do Górnika. Najnowsza plotka wskazuje na Brazylijczyka z Radomiaka - Leandro.
29-letni napastnik drugoligowca z Radomia jest najskuteczniejszym strzelcem na boiskach II ligi. Jesienią zdobył dla czwartego obecnie w tabeli Radomiaka 13 bramek. To prawie połowa dorobku bramkowego radomian jesienią. Brazylijczyk co sezon zdobywa zresztą po kilka czy kilkanaście bramek na polskich boiskach czy to w II, czy w III lidze. Od momentu, jak sześć lat temu pojawił się na polskich boiskach w barwach trzecioligowego Zawiszy Rzgów, strzelił w sumie na naszych boiskach 76 goli w ligowych spotkaniach. Teraz pojawiła się informacja, że miałby trafić do szukającego napastnika Górnika. Już pół roku temu mówiło się, że jest w kręgu zainteresowań trenera Marcina Brosza. Radomiak stanowczo jednak zaprzecza, że Leandro Rossi Pereira miałby opuścić walczącego o pierwszoligowy awans klubu, tym bardziej że w październiku piłkarz przedłużył swój kontrakt z klubem z Radomia o kolejne dwa lata, do tego buduje się tam i ma narzeczoną stamtąd.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]