Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Michał Probierz (trener Cracovii): - Musieliśmy się odbudować mentalnie po porażce w derbach. Pokazaliśmy się z dobrej strony, wygraliśmy do zera. Widać było w zespole chęć rywalizacji i walki. Wiedzieliśmy, że tylko zwycięstwo pozwoli nam się wydostać ze strefy spadkowej i to było widać na boisku. Znaliśmy atuty Górnika, popracowaliśmy nad nimi przed meczem. Zmieniliśmy ustawienie przy rzutach rożnych zabrzan. Mieliśmy bardzo dobre momenty, zdobyliśmy dwa gole, ale potem za bardzo się wycofaliśmy, zostawiając za dużo miejsca Damianowi Kądziorowi. Zdobyliśmy bardzo cenne punkty i dalej będziemy przygotowywać się do wiosny. Dziękuję profesorowi (prezesowi Cracovii Januszowi Filipiakowi - PAP), że wytrzymał ciśnienie.

Marcin Brosz (trener Górnika): - Zabolało nas bardzo dzisiejsze spotkanie. Nie chcę jednak patrzeć na zespół tylko przez pryzmat tego meczu, bo w tym roku wiele dobrego działo się w klubie. Pamiętajmy o tym. Dziś straciliśmy nie tylko dużą ilość bramek, ale też kontuzji doznał Krzysztof Kiklaisz, a dwaj środkowi obrońcy zobaczyli żółte kartki. Szereg rzeczy złożyło się na to, jak wyglądał mecz. Gdybyśmy wykorzystali swoje sytuacje przy stanie 0:2 dalibyśmy sobie szansę, atmosfera by nas poniosła. Trzecia bramka wiele rzeczy zamknęła. Chciałem podziękować naszym kibicom za cały mijający rok. To, jak są dla nas ważni, było widać w końcówce. Przy niekorzystnym wyniku zespół czuł wsparcie z trybun, a przecież nie zawsze udaje się wygrywać.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]