Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika Zabrze): - Mecz przebiegał tak jak mogliśmy przewidywać - było dużo zaangażowania, walki, wręcz nawet. Natomiast ostatnia sytuacja nas strasznie boli. Choć nie mieliśmy dużo bramkowych sytuacji, to mogliśmy przy nich lepiej się zachować i zmienić oblicze tego meczu. 

Leszek Ojrzyński (trener Arki Gdynia): - Spotkanie z liderem i wygrana z liderem zawsze smakuje bardzo dobrze. Mecz był nerwowy w naszym wykonaniu. Widać było przewagę Górnika w szybkości poruszania się – mogło na to mieć wpływ to, że mieli mecz dzień wcześniej, a my mieliśmy spotkanie z Koroną, gdzie naprawdę solidnie pobiegaliśmy. Widać było u nas niedociągnięcia szybkościowe. Całe szczęście, że walczyliśmy do końca i wykorzystując błąd stopera drużyny z Zabrza zdobyliśmy gola. Trzeba się cieszyć, że się dobrze pożegnaliśmy z kibicami. Gramy o punkty, na styl można pomarudzić, ale najważniejsze są punkty, żeby się utrzymać w lidze. Jeszcze jeden ciężki mecz przed nami. Mało czasu do niego zostało, trzeba się przyjrzeć zawodnikom – myślę, że mogą być jakieś zmiany w Szczecinie, bo dziś piłkarze dali z siebie dużo, a większość zawodników grała też w Kielcach.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]