Pięciu piłkarzy Górnika zagrożonych pauzą w meczu z Cracovią ()

Prawie połowa podstawowego składu Górnika zagrożona jest pauzą w poniedziałkowym starciu z Cracovią, wszystko z powodu trzech żółtych kartoników na koncie. Dzisiaj w spotkaniu z Arką Gdynia uważać muszą obrońcy: Michał Koj i Mateusz Wieteska, środkowi pomocnicy: Szymon Żurkowski i Szymon Matuszek, a także Rafał Kurzawa.
Pytany o kartki trener Górnika Marcin Brosz odpowiada: - Nie myślimy tymi kategoriami. Zawodnicy wychodząc na mecz chcą zagrać najlepiej, jak potrafią w danym momencie. Mamy grać twardo, ale fair. Jeżeli będzie jakaś sytuacja, która będzie obarczona żółtą kartką, to no cóż, w kolejce do grania czekają kolejni zawodnicy. Tutaj nic nie zmieniamy. Mamy grać tak, jak trenujemy – podkreśla szkoleniowiec lidera ekstraklasy.

na podstawie: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]