Tomasz Hajto: Legia chce Szymona Żurkowskiego ()

Górnik Zabrze bez wątpienia jest rewelacją tego sezonu Lotto Ekstraklasy. Podopieczni Marcina Brosza prezentują się rewelacyjnie i wzbudzają zainteresowanie innych klubów. – Żurkowskiego chcą trzy zagraniczne kluby, chce go również Legia Warszawa, to wam gwarantuję – ujawnił w Cafe Futbol Tomasz Hajto. 
Szymon Żurkowski w tym sezonie w barwach Górnika gra regularnie w pierwszym składzie i jest czołowym piłkarzem tego klubu. W 20 spotkaniach zdobył 3 bramki i miał 2 asysty.Ten dorobek i nieprawdopodobne walory fizyczne, wydolnościowe, którymi imponuje, sprawiły, że interesują się nim inne kluby.
– Chcą go trzy zagraniczne kluby, chce go również Legia Warszawa, to wam gwarantuję. Rozmawiałem z trenerem Górnika Marcinem Broszem i powiedział: nigdy w życiu! Będzie grał w Zabrzu, to jest ich kapitał. Wszyscy piłkarze, w których zainwestowano, mają zostać w Górniku – powiedział Hajto.
Żurkowski jest również czołową postacią reprezentacji U-21, dla której zagrał w 5 spotkaniach i w każdym z nich wychodził w pierwszym składzie. Do tego dorzucił gola i aż trzy asysty.
– Coś mi podpowiada, że Żurkowski dostanie szansę w jednym, dwóch sparingach od Adama Nawałki. Chciał go trener powołać, ale podczas ostatnich spotkań z Urugwajem i Meksykiem, był na kadrze U-21, która grała ważny mecz z Danią – zaznacza Mateusz Borek.

PS od Redakcji G.Z.pl:
Szymon, wszędzie, tylko nie do Legii!

źródło: Polsat SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]