Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Adam Owen (trener Lechii): "Jestem zadowolony z tego, jak dziś zagraliśmy. Górnik, poza kilkoma kontrami, nam nie zagroził. Wynik powinien być moim zdaniem zupełnie inny. Według mnie należał nam się rzut karny po faulu na Flavio Paixao. Jest dla mnie niezrozumiałe, dlaczego sędzia nie skorzystał z systemu VAR. Nie wiem, w jakich sytuacjach sędziowie mogą z tego korzystać, a w jakich nie. Uważam, że moi zawodnicy zrealizowali to, co założyliśmy sobie przed meczem i jestem z nich dziś bardzo zadowolony".

Marcin Brosz (trener Górnika): "To był dla nas bardzo trudny mecz. Zdawaliśmy sobie sprawę z jakości zespołu z Gdańska. Był tylko jeden fragment, kiedy mogliśmy je rozstrzygnąć na swoją korzyść. Było to po zdobyciu przez nas gola, kiedy trener Lechii zrobił dwie ofensywne zmiany, a rywal się +otworzył+. Po wyrównaniu gra wyglądała znów tak, jak na początku - próbowaliśmy my, próbowali i rywale zdobyć gola. Nam nie udało się już drugi raz pokonać bramkarza Lechii".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]