Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Muszę pochwalić zespół. Ostatni okres był bardzo intensywny. Gramy zarówno w lidze, jak i w pucharze, a ten ostatni mecz nie był łatwy. Dzisiejsze spotkanie nie układało nam się od początku, tak jakbyśmy chcieli. Cieszy nas konsekwencja w działaniu i w dążeniu do celu. Raz jeszcze dziękuję kibicom, którzy przed tak ważnym meczem pomogli nam w przygotowaniu boiska treningowego (...) Cieszymy się, że każdy kolejny mecz gramy na maksimum możliwości. Nie wszystko nam wychodzi, ale kilka rozwiązań, które pokazaliśmy dowodzi, że się rozwijamy jako zespół (...) Ilość rzutów wolnych oraz rożnych powoduje, że cieszymy się z bramek ze stałych fragmentów gry (...) Co do Rafała, to próbuje on nowych, nieszablonowych rozwiązań. On się cały czas rozwija, a wraz z nim zespół.

Kiko Ramirez (trener Wisły): - Kontrowaliśmy mecz w pierwszej połowie i nie mam do tych pierwszych 45 minut żadnych pretensji. Sytuacja z początku drugiej połowy źle na nas zadziałała przede wszystkim w sferze psychologicznej. Uważam, że negatywnym bohaterem meczu, był system VAR (...) Zawodzi przede wszystkim forma. Powinien on działać wówczas, gdy zachodzi wątpliwość, a nie dwie minuty później. To źle działa na piłkarzy i futbol. Nie mam pretensji do sędziów. Uważam, że trzeba przemyśleć sposób w jaki używa się VAR (…) Po zdobyciu pierwszej bramki dążyliśmy do zdobycia drugiej. Górnik w pierwszej połowie nie miał takich sytuacji (...) Przygotowywaliśmy się pod stałe fragmenty gry w wykonaniu Górnika. Wygrał on, bo strzelił trzy gole, a my dwa. To bardzo dobra drużyna, która przecież od pewnego czasu jest liderem.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]