Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Krzysztof Brede, trener Chojniczanki Chojnice: - Przyjeżdżając tutaj, wiedzieliśmy, że spotkamy się z liderem ekstraklasy, ale skupialiśmy się na tym, aby realizować swój plan. Sprawdzał się, tylko, że do czasu. Niestety nie zdobyliśmy bramki, ale mieliśmy swoje sytuacje. Pierwszy gol padł w dość prosty sposób, po naszym błędzie. Później graliśmy nonszalancko. Chcieliśmy zmienić ten niekorzystny wynik, ale Górnik wyprowadzał groźne kontry. Życzę Górnikowi, aby zdobył Puchar Polski, dla nas byłoby to na osłodę, bo znaczyłoby, że odpadliśmy z rywalizacji z najlepszym zespołem tej edycji Pucharu Polski.

Marcin Brosz, trener Górnika Zabrze: - Na początek chcę podziękować naszym kibicom, bo zespół wspierało ponad 10 tysięcy widzów. Ta liczba robi wrażenie, biorąc pod uwagę to, że graliśmy we wtorek, a temperatura była bardzo niska. Pokonaliśmy Chojniczankę, ale to bardzo dobry zespół, lider pierwszej ligi, a my doskonale wiemy, jak ciężko gra się na zapleczu ekstraklasy. Wystawiłem podstawowy skład, bo przecież graliśmy w ćwierćfinale Pucharu Polski a kibice chcą oglądać dobrego Górnika od pierwszej do ostatniej minuty. My chcemy zawsze tworzyć dobre widowiska. Ofensywa spisywała się dobrze, ale należy też pochwalić formację obronną i Tomka Loskę, bo zachował czyste konto.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online