Forum
 

Górnik i Rozwój wznawiają współpracę ()

Poniżej przedstawiamy komunikat zarządów Górnika Zabrze oraz Rozwoju Katowice.
"Mając na uwadze dbałość o rozwój i promocję młodych zawodników z naszego regionu, stanowiące istotny element filozofii funkcjonowania i zarządzania zarówno Górnika Zabrze, jak i Rozwoju Katowice, zarządy obu klubów podjęły decyzję o powrocie do współpracy. 
Rozwój Katowice to klub, który od wielu lat znany jest w całej Polsce z doskonałej pracy z dziećmi i młodzieżą. Dynamicznie rozwijająca się Akademia Piłkarska, a do tego odważne wprowadzanie młodych piłkarzy z naszego regionu do pierwszej drużyny, to z kolei elementy charakterystyczne dla Górnika Zabrze.
Dostrzegając wiele cech wspólnych w działalności obu klubów, a także perspektywy korzyści jakie współpracując mogą osiągnąć Górnik oraz Rozwój, obie strony zadecydowały o wznowieniu kooperacji. Jej fundamentalnymi elementami będą wymiana myśli szkoleniowej oraz realizacja wspólnych projektów w zakresie szkolenia i rozwoju dzieci i młodzieży.
Głęboko wierzymy, że w ten sposób otwieramy nowy rozdział we współpracy klubów, które łączą zarówno górnicze korzenie, jak i zbieżna strategia i polityka rozwoju utalentowanych piłkarzy.
Jednocześnie oświadczamy, że problemy, które w ostatnich latach zakłócały współpracę Górnika oraz Rozwoju zostały pozytywnie rozwiązane."

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online