Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz, trener Górnika Zabrze: - Chciałbym podkreślić bardzo dobre przygotowanie Jagiellonii. Widać było, że mają na nas pomysł. Początek meczu był dla nas bardzo ciężki. Potem zaczęły się tworzyć coraz dłuższe dystanse, a my tylko na to czekamy i wykorzystaliśmy luki, jakie zaczęły powstawać. Każdy mecz kosztuje mnie tyle samo emocji. Każdy mecz kosztuje mnie tyle samo emocji. Bardzo się cieszymy z wygranej. Chciałbym też podkreślić świetny doping trybun w Zabrzu. To jest niesamowite i bardzo nam to pomogło.

Ireneusz Mamrot, trener Jagiellonii Białystok: - Mecz zaczęliśmy bardzo dobrze, szybko zdobyliśmy bramkę, a potem mieliśmy dobrą okazję, by prowadzić 2:0. Po przerwie można było grać tak, jak założyliśmy. Mieliśmy jednak za duże odległości między formacjami, zrobiliśmy miejsce Górnikowi i zagrali, jak lubią. Nam zabrakło agresji w odbiorze piłki i konsekwencji.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online