Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Nenad Bjelica (trener Lecha Poznań): - Gratuluję Górnikowi, który wygrał zasłużenie. Był lepszą drużyną na boisku, wykorzystał swoje sytuacje, a my tego nie zrobiliśmy. W pierwszej połowie w dwóch momentach zabrakło nam koncentracji i straciliśmy dwie bramki. W drugiej połowie wiele ryzykowaliśmy. Zdobyliśmy gola, mieliśmy dwie, trzy okazje do strzelenia kolejnych. Kiedy się ryzykuje, dużo można stracić. Walczyliśmy do końca, przegraliśmy z drużyną będącą w dobrej formie. To że Górnik jest mistrzem jesieni, nie jest dla mnie zaskoczeniem. Dobrze broni, strzela dużo bramek, przez 15 kolejek grał na dobrym poziomie".

Marcin Brosz (trener Górnika Zabrze): - Strasznie się cieszymy, że po 15 spotkaniach zajmujemy tak dobrą pozycję w tabeli. Z drugiej strony pamiętamy, że to dopiero połowa drogi i wiele pracy przed nami. Dzisiaj w wielu sytuacjach źle zareagowaliśmy, ale to wynikało z dobrego wyszkolenia zawodników rywala. W sumie kibice obejrzeli ciekawe widowisko. Oczywiście narzucając sobie takie tempo gry są momenty, w których musimy szanować piłkę, dłużej się przy niej utrzymać. Dziś prezentowaliśmy całkiem inne zachowanie niż choćby w niedawnym meczu z Koroną Kielce. Wiele sytuacji, z którymi mieliśmy problemy, dziś rozwiązaliśmy lepiej. Newralgiczne było wygranie walki o środek boiska w końcówce meczu.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]