Marcin Brosz: Mamy kilka scenariuszy na mecz z Lechem ()

- Chcemy zagrać pomysłowo z przodu, kreatywnie w środku i stabilnie w obronie – mówi przed spotkaniem z Lechem szkoleniowiec zespołu z Roosevelta, Marcin Brosz.

W sobotę w Zabrzu zanosi się na arcyciekawe spotkanie. I Górnik i Lech zdobywają przecież w lidze najwięcej bramek. – Mamy kilka scenariuszy i kilka pomysłów na rozegranie tego spotkania. Przygotowujemy się na różne sytuacje. Na pewno nie będzie jednak żadnej rewolucji. Nie chcemy zmieniać swojej filozofii gry patrząc na to, ilu ludzi przychodzi na nasze mecze. Z jednej strony chcemy grać rozsądnie, ale też efektownie. Gramy z zespołem, który potrafi grać w piłkę i który ma swoich szeregach wiele indywidualności. Skupiamy się jednak na sobie, na tym, żeby być jak najlepiej przygotowanym do sobotniego meczu – podkreśla szkoleniowiec lidera ekstraklasy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]