Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika Zabrze): "Cieszymy się niezmiernie z naszego sukcesu. Zdawaliśmy sobie sprawę, że zmierzymy się z drużyną, która gra kombinacyjnie, stwarza dużą ilość sytuacji i gra twardo. W pierwszej połowie grał zespół Górnika, którego nie chciałbym oglądać. Tym bardziej cieszy ta druga. Po raz kolejny pokazaliśmy, że zawsze walczymy o punkty. Chciałbym zauważyć, że bardzo cieszy bramka Szymona Matuszka. Jako kapitan bardzo ciężko na to pracował, aby wspierać nas w defensywie, ale i w ataku. Cieszy również postawa Szymona Żurkowkiego. Jego zmiana, to był taki moment przełomowy. Należą się słowa dla naszego sztabu medycznego, że po ciężkim urazie w meczu z Koroną, dziś mogłem go wpuścić.
Druga połowa, to odpowiedź na pytanie dlaczego od miesiąca nie ma biletów na nasz mecz z Lechem Poznań. Natomiast pierwsza pokazała nad iloma rzeczami musimy jeszcze pracować".

Radosław Mroczkowski (trener Sandecji Nowy Sącz): "Szkoda sytuacji, w której mogliśmy zdobyć drugą bramkę. Myślę, że takiego kapitału byśmy nie roztrwonili. W pierwszej połowie, chociaż graliśmy pod wiatr i było nam trudno, to zaprezentowaliśmy się nieźle. W miarę dobrze z tyłu, nie było błędów. Początek drugiej połowy był fatalny. Robiliśmy błędy, które nakręcały Górnika. Później padły dwie bramki dla rywala, jakich do tej pory nie traciliśmy. Na razie nie wiem dlaczego tak się stało”.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]