Tomasz Loska walczy z czasem ()

Trzeba patrzeć na zdrowie zawodników. A to, że chcą oni grać jak najwięcej, to wiadomo – mówi trener drużyny z Roosevelta, Marcin Brosz, który w najbliższym meczu ligowym może nie skorzystać z usług Tomasza Loski.
Pod znakiem zapytania stoi występ w sobotnim meczu przeciwko Sandecji Nowy Sącz Tomasza Loski. Bramkarz Górnika doznał urazu w końcówce pucharowego meczu z Chojniczanką. Czy zagra jutro? - Tutaj będą decydowały godziny - mówi „Sportowi" Marcin Brosz, szkoleniowiec Górnika. - Decyzję podejmiemy przed samym spotkaniem.
Loska doznał kontuzji mięśnia dwugłowego w spotkaniu PP z Chojniczanką. Ambitny piłkarz do końca wytrzymał jednak między słupkami, kilka razy popisując się świetnymi interwencjami. W końcówce meczu w Chojnicach nie był już jednak nawet w stanie wprowadzić piłki do gry z linii 5 metrów, tak, że futbolówkę musiał wybijać Wieteska.
W odwodzie są siedzący na ławce rezerwowych Wojciech Pawłowski czy Grzegorz Kasprzik.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]