Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Zdajemy sobie sprawę, że była to tak naprawdę pierwsza połowa. Zdajemy sobie sprawę, że rewanż będzie całkowicie innym widowiskiem i musimy się do niego dobrze przygotować. Druga ważna rzecz, na którą chciałbym zwrócić uwagę. Całkiem niedawno graliśmy tutaj mecz 1 ligi. Mogą Państwo zauważyć, jak Górnik się zmienił zarówno indywidualnie, jak i zespołowo. To dla nas jest obrazowe porównanie tego co zrobiliśmy przez ten rok, w którą stronę idziemy, co musimy jeszcze zmienić. Kolejna ważna sprawą jest to, że tworzymy zespół, monolit. Nie zawsze wszystkie decyzje są dobre, kończą się pozytywnie. Najważniejsze jest to, że pracujemy by wygrywała drużyna.

Krzysztof Brede (trener Chojniczanki): - Gratulacje dla drużyny gości. Zostaliśmy wypunktowani przez Górnika. Gdybyśmy przełożyli to na boks, to wyglądało to tak, że dobry bokser wypunktował drugiego, który jednak ustał na nogach i do ostatniego momentu próbował odwrócić losy spotkania. Przeprowadziliśmy trzy zmiany ofensywne. Dążyliśmy do jak najlepszego wyniku. Mieliśmy swoje sytuacje, ale zabrakło skuteczności. Była też bardzo dobra interwencja bramkarza Górnika, Tomasza Loski. Jest jeszcze rewanż. nadzieja umiera ostatnia. My tę nadzieję mamy. Wierzę, że zagramy dobry mecz w Zabrzu. Cieszy mnie postawa i determinacja chłopaków w dążeniu do odwrócenia losów spotkania. Martwią z kolei zbyt łątwo stracone bramki. Gramy dalej.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online