Łukasz Mazur: Okradani z marzeń ()

Łukasz Mazur, były prezes Górnika Zabrze ma żal o to, że poprzez złe sędziowanie okrada się młodych piłkarzy z radości gry w piłkę.
» Wystarczyło kilka kolejek byśmy sporo mówili o kontrowersyjnych decyzjach przeciwko zespołowi z Zabrza. Przypadek?
Łukasz Mazur: – Ja w przypadki nie wierzę. Jeśli niedawno prezes PZPN Zbigniew Boniek sprawił, że wszczęto śledztwo w sprawie wyników Górnika w I lidze, to może teraz pora, aby szef związku wszczął śledztwo w sprawie meczów prowadzonych przez pana Raczkowskiego. Futbol zna przypadki, że gdzieś w Chinach ktoś obstawiał niespodziewane wydarzenia w końcówkach meczów. Nie wiem może pan Raczkowski ma jakiś uraz do Górnika, albo do Górnego Śląska? Takiemu sędziemu przydałoby się coś w stylu czerwonej kartki i przerwy w prowadzeniu meczów, bo sytuacje z rzutami karnymi w Białymstoku i Krakowie są ewidentne.

» Młodzi piłkarze Górnika, którzy na każdym kroku pokazują entuzjazm i radość z gry, po kilku kolejnych kontrowersjach mogą go stracić. Szkoda panu tych młodych chłopaków?
– Oczywiście, bo są okradani z marzeń. Jak podkreślają eksperci kilku z naszych zawodników to wręcz nadzieja polskiej piłki. Więc trzeba działać. Trzeba to wypunktować, uderzyć pięścią w stół. Czym ostrzej tym lepiej, tak aby zwrócić uwagę na takie patologie. Bo pan Raczkowski dziś nie uderza tylko w Górnika, on uderza w polską piłkę. Na szczęście zespół Górnika jest zgraną paczką, ze świetną atmosferą i nawet wyrzucenie trenera Brosza i jego asystenta na trybuny, nie powinno zaszkodzić zespołowi w kolejnym meczu.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]