Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Arką Gdynia ()

W poniedziałek (31 sierpnia) o godzinie 15:00 ruszyła sprzedaż biletów na mecz 5. Kolejki Lotto Ekstraklasy z Arką Gdynia. Pierwsze 24 godziny tradycyjnie zarezerwowane są dla uczestników programu Trójkolorowi. 

Przypomnijmy, iżmecz z Arką Gdynia planowo ma zostać rozegrany w niedzielę (13 sierpnia) o godzinie 15:30. Departament logistyki rozgrywek informuje jednak, że data meczu może ulec zmianie. Uwarunkowane jest to ewentualnym awansem (lub też jego brakiem) klubu z Gdyni do 4 rundy kwalifikacyjnej Ligi Europy. W przypadku braku awansu mecz może zostać przesunięty na poniedziałek (14 sierpnia) na godzinę 18:00. Ostatecznie terminy mają zostać potwierdzone do dnia 4 sierpnia.

We wtorek (1 sierpnia) o 15:00 ruszy sprzedaż otwarta. W pierwszym etapie bilety będzie można nabywać w Sklepie Kibica, Galerii Zabrze, wybranych punktach Kolportera oraz oczywiście drogą internetową.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]