Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika Zabrze): - Zdawaliśmy sobie sprawę, że czeka nas naprawdę ciężki pojedynek. Wisła miała plan na ten mecz i to się potwierdziło. Była dobrze przygotowana, więc tym bardziej cieszy nas zwycięstwo. A poza tym jest materiał szkoleniowy do analizy. Być może nie byłoby tej nerwówki na koniec, gdybyśmy inaczej rozegrali kontrę, z którą wychodziliśmy przy stanie 1:0. Strata, która się nam zdarzyła miała poważne konsekwencje. Narzuciliśmy Wiśle tempo, potrafiliśmy je utrzymać i w tych momentach właśnie strzelaliśmy bramki. Co do Angulo to zaufaliśmy mu, wiedzieliśmy kogo kupujemy. Dwuletni kontrakt dostał, ale potrzebował czasu. Teraz się spłaca. Te jego bramki to n ie tylko ciężka praca, ale i jakość na treningach. Ale chciałbym wspomnieć jeszcze o Danym Suarezie, który był cichym bohaterem spotkania. A tak w ogóle to Górnika chce się oglądać...

Kiko Ramirez (trener Wisły Kraków): - To był taki mecz, który mogliśmy przegrać i tak się stało. Drużyna gospodarzy była lepsza, zdobyła więcej bramek. Oczywiście nie planowaliśmy z góry porażki, ale wszyscy wiemy jak gra Angulo. Strzelił trzy gole, nasza drużyna tylko dwie.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]