Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Chciałbym podziękować organizatorom za oprawę meczu i zawodnikom ROW-u za stworzenie dobrego widowiska piłkarskiego. Był to dla nas bardzo ciężki mecz, którego wynik praktycznie do końca był sprawą otwartą. Przeciwnik przeciwstawił się nam i dobrego piękny gol Marcina Urynowicza załatwił sprawę. Frekwencja na trybunach, oprawa spotkania i wspaniała atmosfera pokazały, jak ważne są takie mecze dla ludzi związanych z tym regionem i z oboma klubami.

Piotr Piekarczyk (trener ROW-u): - Mecze z taką oprawą są prawdziwym świętem dla kibiców na Śląsku. Muszę podziękować chłopcom za walkę i ambicję w całym spotkaniu. Szkoda pierwszej straconej bramki, bo do tego momentu dotrzymywaliśmy kroku rywalowi, a potem wyższość Górnika nie podlegała już dyskusji. Nasz przeciwnik zademonstrował kilka naprawdę filmowych akcji, które mógłbym pokazywać swoim zawodnikom wiele razy i bardzo długo. Mimo porażki jest zadowolony z postawy zespołu.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]