Górnik - Legia: Trwa sprzedaż biletów w kasach i sklepie kibica ()

Punktualnie o godzinie 9:00 rozpoczęła się sprzedaż stacjonarna biletów na mecz z Legią. Będzie je można nabywać w kasie niebieskiej, sklepie kibica, Galerii Zabrze oraz wybranych punktach Kolportera. 

UWAGA: W SPRZEDAŻY POZOSTAŁY TYLKO I WYŁĄCZNIE BILETY NA TRYBUNĘ PÓŁNOCNĄ ORAZ POŁUDNIOWĄ WRAZ Z NAROŻNIKAMI. WSZYSTKIE MIEJSCA NA TRYBUNIE WSCHODNIEJ ZOSTAŁY WYPRZEDANE!

Przypominamy, że cały czas trwa stacjonarna sprzedaż karnetów na nowy sezon. Dziś można je nabywać z kasie niebieskiej zlokalizowanej na promenadzie Areny Zabrze, która która działa w godzinach od 9:00 do 18:00, a od jutra również w nowym Sklepie Kibica.

Przypominamy, że mecz z Legią jest jednym z czterech spotkań TOP. Wejściówki na te spotkania będą droższe o 5 złotych, poza biletem ulgowym w sektorze rodzinnym.

Karnety i koszulki zakupione przez Internet, można odbierać w kasie niebieskiej, a od środy (12 lipca) w nowym Sklepie Kibica.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]