Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Jan Kocian (trener Podbeskidzia): - To Rafał Kurzawa decydował o wszystkim, co działo się na boisku. Wiedzieliśmy, że potrafi fantastycznie uderzyć z rzutu wolnego czy z akcji. Gospodarze szybko wyszli na prowadzenie 2:0, a potem się cofnęli. Myśmy próbowali grać atakiem pozycyjnym, na początku drugiej połowy szansę golową miał Tomek Podgórski, ale nie udało się strzelić bramki. Gole strzelał natomiast Górnik, a były one konsekwencją dobrej gry całej drużyny. 

Marcin Brosz (trener Górnika): - Wbrew końcowemu wynikowi to było bardzo ciężkie spotkanie. Każdą bramkę trzeba było wyszarpać. Dopiero jak się odskakuje na kilka bramek to wtedy można grać bardziej swobodnie. Przed nami ostatnie spotkanie w Puławach, gdzie chcemy zagrać dobry mecz i wygrać. Nie chcemy myśleć o tym, co będzie, ile punktów potrzeba do awansu, interesują nas tylko 3 punkty. Nie zgadzam się, że indywidualności zadecydowały o naszym zwycięstwie. To zespół kreuje liderów, zespół jest najważniejszy. Dzisiaj linia środkowa wykonała tytaniczną pracę, a grali w niej bardzo młodzi zawodnicy, którzy musieli walczyć z bardzo doświadczonymi rywalami.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]