Marcin Brosz: To ma być futbol na "tak" ()

- Na mecz przyjdzie mnóstwo ludzi. Musimy zrobić wszystko, by dać im radość – mówi trener Górnika Marcin Brosz przed meczem z Podbeskidziem. - Chcemy grać ofensywnie, żywiołowo, by strzelać bramki. To ma być futbol na tak, ale nie wszystko nam jeszcze wychodzi. Najważniejsze jest to, by coś działo się pod bramką rywali. Ale to nie wszystko, chcemy także grać na zero z tyłu. I coraz lepiej to wygląda. Po prostu chcemy być sobą. Ale od młodych graczy nie możemy wymagać wyrachowania. Ewentualne braki w naszej grze nadrabiamy ambicją i wolą walki. To urok tej drużyny – zaznacza Brosz, który dodaje, że w niedzielę spotkają się dwa dobre zespoły, które grają do przodu.
Szkoleniowiec Górnika przyznaje, że chciałby czymś zaskoczyć górali, ale szerszego pola manewru kadrowego raczej nie ma. - Na ten mecz przyjdzie mnóstwo ludzi i my musimy być maksymalnie przygotowani do walki, skoncentrowani, by dać im radość – kończy trener Górnika.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]