Sąd przyznał rację Górnikowi ()

Sąd Apelacyjny w Katowicach oddalił w całości apelację Rozwoju Katowice w sporze dotyczącym rozliczeń z tytułu transferu Arkadiusza Milika z Górnika Zabrze do Bayeru Leverkusen.
Sąd Okręgowy w Katowicach w pierwszej instancji uznał, że porozumienie Rozwoju Katowice z Górnikiem Zabrze w sprawie spłaty przez zabrzan prowizji za transfer Arkadiusza Milika jest nieważne. Do sądu sprawę skierował Górnik uznając, że zapłacił Rozwojowi należne mu 20 procent z transferu Milika z Zabrza do Bayeru Leverkusen. Z kolei Rozwój powoływał się na porozumienie z zespołem z Roosevelta, w którym ten zgodził się zapłacić odsetki za przelanie pieniędzy z opóźnieniem oraz koszty wynajętej przez Rozwój kancelarii prawnej. Sąd uznał tę umowę za nieważną.
Rozwój złożył odwołanie do Sądu Apelacyjnego, ale zostało ono oddalone. Dzisiejsza decyzja ma charakter ostateczny.

źródło: Sport / Sport.onet.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]