Dani Suarez: Cały czas jesteśmy w grze o awans ()

Coraz lepsza gra defensywna Górnika przynosi konkretne zyski punktowe. Seria czterech zwycięstw to w dużej mierze zasługa formacji obronnej, w której coraz ważniejszą rolę zaczyna odgrywać Dani Suarez.
W minionej kolejce zabrzanie wyszarpali w meczu ze Zniczem Pruszków 3 punkty, w czym duża zasługa hiszpańskiego obrońcy.
27-letni Hiszpan ma już na koncie 2 gole i asystę. Bramka i asysta zrobiły duże wrażenie na kibicach. - Muszę przyznać, że bardzo mnie cieszy bramka, już druga tej wiosny. Podobnie jak fakt, że dzięki mojej pomocy i asyście, zdobyliśmy zwycięskiego gola. To dla mnie nie nowość. W Hiszpanii również zdarzało mi się strzelać. Najważniejsze jest jednak to, że zdobyliśmy 3 punkty, dzięki którym cały czas jesteśmy w grze o awans - cieszy się dysponujący znakomitymi warunkami fizycznymi defensor.
Wcześniej gra Suareza nie była oceniana zbyt wysoko, bowiem w grze obronnej zdarzały mu się wpadki spowodowane w głównej mierze małą zwrotnością. Ale Hiszpan cały czas pracuje nad swoją „fizyką”, mając pełne poparcie ufającego mu trenera Marcina Brosza. Suarez na każdym kroku podkreśla, że coraz lepiej czuje się w Polsce i chce z Górnikiem awansować do ekstraklasy. - Gra w Polsce to dla mnie wspaniałe doświadczenie. Jestem bardzo wdzięczny Górnikowi za zaufanie. Mam nadzieję, że w następnych meczach będę mógł nadal pomagać drużynie - deklaruje Suarez, który zaczyna się powoli spłacać...

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]