Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Spotkanie było bardzo ciężkie. Było widać o co gramy, o co gra Znicz. Każdy miał swoje cele, nikt nie odkładał nogi, było dużo ambicji i dużo zaangażowania. Trzy punkty jadą do nas, byliśmy lepsi o jedną bramkę, ale tak naprawdę wywalczyliśmy to zwycięstwo i z tego się bardzo cieszmy. 

Andrzej Prawda (trener Znicza): - Dla obydwu drużyn był to mecz o jakąś stawkę, dla nas o utrzymanie. Było widać w pierwszych 20-25 minutach, że Górnik zdominował wydarzenia na boisku, później spotkanie wyrównało się, również bramkowo. Liczyliśmy na to, że w drugiej połowie, być może zmęczeni tym narzuconym tempem, nasi przeciwnicy trochę odpuszczą. Mecz w dalszym ciągu był meczem walki, dynamicznych i dramatycznych sytuacji. Nam pozostaje praktycznie jeszcze walka o honor w ostatnich dwóch spotkaniach.

na podstawie: zniczpruszkow.com.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]