Marcin Brosz: Nie żyjemy już tym, co stało się w Olsztynie ()

- Chcemy kontynuować to, co od pewnego czasu prezentujemy, czyli grę do przodu, żywiołową, grę "na tak". Chcemy również stworzyć jutro dobre widowisko. Wszyscy piłkarze są do dyspozycji. Mamy parę mikrourazów, ale myślę, że do jutrzejszego meczu będziemy przygotowani - powiedział trener Górnika Zabrze Marcin Brosz przed Śląskim Klasykiem.
Tę żywiołową i ofensywną grę Górnik pokazał w ostatnich dwóch meczach, wygrywając wysoko z Chojniczanką Chojnice (6:1) oraz Stomilem Olsztyn (4:2). Nagle zabrzanie znaleźli się wśród zespołów bijących się o awans do ekstraklasy. O perspektywie walki o powrót na najwyższy krajowy szczebel rozgrywek nikt jednak nie myśli. - W szatni nie żyjemy już tym, co stało się w Olsztynie. Tematem wiodącym jest najbliższy mecz - stwierdził Brosz.
W Zabrzu przed meczem z GKS-em ekipa z Roosevelta stawia na regenerację. Rywal jest w o tyle lepszej sytuacji, że swój ostatni mecz ligowy rozgrywał dzień wcześniej. - Dodatkowy dzień przerwy może mieć znaczenie. Trzeba jednak przyznać, że nasza gra przynosi wiele radości. Dwa ostatnie mecze zagraliśmy z polotem, choć nie ustrzegliśmy się błędów. Młodość ma różne oblicza, przez naszą żywiołowość zapominamy czasem o niektórych meczach - zwrócił uwagę szkoleniowiec Górnika.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]