Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz, trener Górnika: - Chciałbym pochwalić swoich zawodników i to w szczególności tych, którzy czuli, że brali udział przy starcie bramki, czyli Adama Wolniewicza i Bartka Olszewskiego. Bo tego się od nich oczekuje. Pierwsza połowa wyglądała tak, jak widzieliśmy. To nie było to, co chcemy grać. Natomiast ci chłopcy wyszli w drugiej połowie i ta właśnie dwójka nie poddała się, tylko nadawała ton grze do przodu. Jak oni, to reszta się podporządkowała i to pokazuje, że ten charakter, bo tego się nie da wytrenować, jest w moim zespole. Chciałem także podziękować tak licznej grupie kibiców Zabrza za wsparcie od pierwszej do ostatniej minuty.

Adam Łopatko, trener Stomilu: - Ciężko coś powiedzieć po takim spotkaniu, bo do przerwy bardzo dobra gra i organizacja gry w defensywie. To co sobie założyliśmy, to zagraliśmy, może poza kilkoma indywidualnymi błędami przy kryciu przy stałych fragmentach gry. A druga połowa to... Na co uczulaliśmy zespół? Na to, by blokować środek. Dwie pierwsze bramki padły ze środka, gdzie zawodnik sobie przyjął, prowadził, przekładał piłkę, więc tutaj rola defensywnych pomocników nie do końca została spełniona. Jeżeli myślimy by grać w tej lidze, to nie możemy takich spotkań wypuszczać z rąk, bo wszystko było w pierwszej połowie poukładane, idealnie pod nas. Druga połowa i nie możemy sobie dać strzelić, nie mówię, że czterech, bo ta czwarta była konsekwencją tego, że tak naprawdę nie było nas już na boisku, ale te dwie pierwsze bramki to kuriozum.

źródło: stomil.olsztyn.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]