Wojciech Pawłowski odejdzie z Górnika? ()

Bramkarz Wojciech Pawłowski jest w tym roku tylko rezerwowym w Górniku Zabrze. - Jestem w najlepszym wieku do grania i chciałbym stać w bramce, a nie siedzieć na ławce rezerwowych. Gdybym miał być nadal tym drugim, pozostanie w Górniku nie miałoby sensu. Nie chcę tracić kolejnych miesięcy, lat. Potrzebuję regularnej gry - mówi były zawodnik Udinese.
Golkiper w listopadzie ubiegłego roku podpisał umowę z Górnikiem. Od tamtej pory wystąpił w I lidze tylko raz. Pod koniec listopada zagrał w meczu ze Stalą Mielec wygranym 2:1.
Na początku roku był z zespołem na zgrupowaniu w Czechach. Na obóz do Słowenii już nie pojechał ze względu na kontuzję. - Przez ponad miesiąc leczyłem uraz kolana, którego doznałem w połowie lutego – przypomina Wojciech Pawłowski.
W tym czasie sztab szkoleniowy nieoczekiwanie postawił w bramce na trzy lata młodszego Tomasza Loskę. - Nie gram na zapleczu ekstraklasy, bo Tomek broni dobrze. Nie popełnia większych błędów i dlatego trener Marcin Brosz stawia na niego. Nie mam o to pretensji do szkoleniowca. Jestem zdrowy, ciężko pracuję na treningach i jestem do dyspozycji sztabu szkoleniowego. Nic jednak na razie nie wskazuje na to, aby moja sytuacja uległa zmianie, bo Tomek naprawdę spisuje się bardzo dobrze – dodaje były zawodnik Lechii Gdańsk i włoskiego Udinese, który inaczej wyobrażał sobie ten rok. W Zabrzu miał się odbudować.
Na razie bronił jedynie w dwóch spotkaniach rezerw i w poniedziałkowym meczu kontrolnym z zespołem młodych bezrobotnych piłkarzy z Brazylii i Korei Południowej, którzy wystąpili pod szyldem ARS Football. Zabrzanie, grający w rezerwowym składzie, wygrali 5:1. - Niestety, w 2017 roku mam na koncie tylko trzy wspomniane spotkania – ubolewa Pawłowski.
Jego umowa z Górnikiem wygasa pod koniec czerwca. - Nie było jeszcze żadnych rozmów w sprawie przedłużenia kontraktu. Czekają mnie rozmowy między innymi ze sztabem szkoleniowym – mówi Pawłowski.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]