Forum
 

Adam Danch, Rafał Kosznik i Dawid Plizga odejdą z Górnika? ()

Zabrzański klub rozstaje się z trzema piłkarzami, z którymi zamierza rozwiązać kontrakty za porozumieniem stron - pisze "Sport".
Chodzi o Adama Dancha, Rafała Kosznika i Dawida Plizgę, którzy w środę już nie trenowali z pierwszym zespołem.
Rozstanie z tą trójką ma nastąpić najpóźniej do końca przyszłego tygodnia. Trener Marcin Brosz nie zabrał Dancha, Kosznika i Plizgi na wyjazdowy mecz z Bytovią, co było wyraźnym sygnałem, że szykują się poważne zmiany kadrowe. 
- To klub wystąpił z taką inicjatywą. Jesteśmy w trakcie rozmów w sprawie rozwiązania kontraktów. Jeśli dojdziemy do porozumienia, trzeba sobie będzie poszukać nowego klubu. Ale może być i tak, że nie dojdziemy do porozumienia i wówczas będziemy trenowali i grali w rezerwach Górnika – mówi „Sportowi” Plizga.
Najbardziej zaskakujące jest to, że Górnik pożegna się z Danchem, ikoną zabrzańskiego klubu, który ma na koncie 246 występów ligowych w trójkolorowych barwach i 9 goli.

źródło: Przegląd Sportowy


Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2017 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online