Igro Angulo: Poczułem ulgę ()

- Mam nadzieję, że najgorsze już za mną. Cieszę się, że udało mi się przełamać - mówił hiszpański napastnik Górnika po zwycięskim spotkaniu z Olimpią Grudziądz.
- Poczułem ulgę - powiedział napastnik Górnika, Igor Angulo zaraz po ostatnim gwizdku meczu z Olimpią Grudziądz (2:1). Hiszpan wpisał się bowiem na listę strzelców po raz pierwszy tej wiosny. - Mam nadzieję, że najgorsze już za mną. W poprzednich meczach miałem wiele szans, ale w żadnym z nich nie udało się trafić. Na szczęście w sobotę było inaczej, więc cieszę się, że udało mi się przełamać - dodał 33-latek.
Zabrzanie nie rezygnują z walki o powrót do ekstraklasy, choć to zadanie bez wątpienia jest bardzo trudne. Górnik nie może pozwolić sobie na dalsze wpadki. W środę podopieczni Marcina Brosza stoczą zaległy bój w 23. kolejce z Zagłębiem Sosnowiec. - Pogubiliśmy trochę punktów w poprzednich meczach, wiec jeżeli chcemy zbliżyć się do czołówki, musimy wygrywać - stwierdził Igor Angulo.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]