Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Po zwycięskim meczu Górnika z Olimpią trener zabrzan Marcin Brosz chwalił zabrzańską publiczność i młodych zawodników, którzy dali dobre zmiany. A konkretnie Macieja Ambrosiewicza i Bartłomieja Olszewskiego.
Z kolei Jacek Paszulewicz był zmartwiony brakiem koncentracji swoich zawodników zaraz na początku spotkania, co kosztowało jego zespół utratę dwóch goli. Bardzo mu zależało na udanym powrocie do Zabrza, gdzie kończył bogatą karierę ligową, jednak nie udało się...

- Nie tak sobie wyobrażałem powrót na stadion Górnika Zabrze - powiedział po meczu trener Olimpii Grudziądz. - Liczyliśmy na zdobycz punktową, jednak dwa gole Górnika ustawiły mecz. Nie mogliśmy po tych straconych golach złapać rytmu meczowego. Na drugą połowę wyszliśmy z wiarą w zwycięstwo, ale to Górnik kontrolował mecz i mógł nas pokarać kontrami. Czy był w drugiej połowie rzut karny dla nas, czy tylko rzut wolny? Zobaczymy to na powtórkach video. Trzy dni temu graliśmy mecz w Siedlcach i nie widać po nas było zmęczenia. Goniliśmy do 93 minuty - skomentował Paszulewicz.

- Chciałbym przede wszystkim podziękować kibicom - zaczął swoją wypowiedź szkoleniowiec Górnika, Marcin Brosz. - Po meczu w Kluczborku mogły być obawy, jeśli chodzi o frekwencję, jednak od początku mieliśmy sporo kibiców na trybunach i głośne wsparcie. Druga rzecz jest taka, że cieszą mnie zmiany, które były trafne. Bartek Olszewski i Maciek Ambrosiewicz dali dobre zmiany. To jest dla nas jasny sygnał, że musimy jeszcze bardziej stawiać na młodych graczy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]