Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz, trener Górnika Zabrze: - Skuteczność to coś, czego nam dzisiaj zabrakło. Jeżeli chcemy realizować swoje plany, to musimy wykorzystywać stwarzane sytuacje. Nie ma wytłumaczeń. Trzeba zdecydowanie to poprawić. 

Tomasz Asensky, trener MKS-u Kluczbork: - To nie 1 kwietnia i nie żaden dowcip, jest 2:1 dla nas. Faktycznie zwyciężyliśmy. Gratuluję swoim piłkarzom. Włożyli mnóstwo serca, a opatrzność była po naszej stronie. Mogliśmy nawet poprawić trzecim golem. Cieszymy się jednak zwłaszcza, że udało się po straconej bramce nie zwiesić głów. W poprzednich meczach bywało tak, że gdy oddawaliśmy prowadzenie, przeciwnik strzelał nam kolejne gole. Sypało się, nie umieliśmy zareagować. Pracujemy nad mentalnością, by tak się nie działo. To było w Kluczborku wielkie piłkarskie święto. Działacze włożyli dużo pracy logistycznej. Wiedzieliśmy, z kim się mierzymy i kto gra o jakie cele. Tabela? Respirator jeszcze nie jest odłączony na tyle, by stwierdzić zgon. Gratuluję chłopakom, że po tak fatalnej serii, w którą się wpędziliśmy, pierwszy raz wygrali pod moją wodzą.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]