Forum
 

Oleksandr Szeweluchin: Nie składam broni, lubię rywalizację i ciężką pracę na treningach ()

Po odejściu Armina Cerimagicia do GKS-u Katowice, w Górniku jest już tylko jeden zawodnik spoza Unii Europejskiej. Dla Oleksandra Szeweluchina nie ma już bariery formalnej, ale i tak „grzeje” on ławę. Trener Marcin Brosz postawił bowiem na Hiszpana Daniego Suareza, który z Bartoszem Kopaczem stanowi duet stoperów. 

» Bramka zdobyta w sparingu z MFK Frýdek-Místek pokazuje, że nie odpuszcza pan walki o miejsce w składzie.
Oleksandr Szeweluchin: - Szukam mocnej adrenaliny, atmosfery meczowej, która jest mi tak potrzebna. A ten gol z Czechami to było bardzo szczęśliwe trafienie. Akurat strzelał Rafał Kurzawa, piłka odbiła się ode mnie i wpadła do siatki. No, ale trzeba umieć się ustawić! (śmiech).

» Liczy pan mocno na powrót do składu i grę przeciwko MKS Kluczbork? Musi pan jednak udowodnić, że jest pan lepszy od Suareza czy Kopacza.
- Jestem już w takim wieku, że codziennie muszę udowadniać swoją wartość. Trzeba być cały czas na fali treningowej i meczowej. Nie składam broni, po prostu robię swoje. Lubię rywalizację i ciężką pracę na treningach. To mi sprawia frajdę.

» Chcąc awansować, musicie zdobyć punkty także w Kluczborku. Jesteście na to przygotowani?
- Wiemy, jaka jest sytuacja w tabeli, chociaż codziennie do niej nie zaglądamy. Ale mamy orientację w sprawie awansu. Trzy punkty w Kluczborku to bardzo realna sprawa i jestem przekonany, że tam wygramy. Także realną sprawą jest nasz awans. Ja w niego wierzę. W poniedziałek trenowaliśmy na boisku i w siłowni. Zespół jest zmotywowany do gry o kolejne 3 punkty.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online