Górnik ma nowego bohatera ()

Łukasz Wolsztyński strzelił wiosną już cztery gole. Tym razem dał swojemu zespołowi komplet punktów z bardzo niewygodnym rywalem z Nowego Sącza.
W materiałach reklamujących spotkanie z Sandecją 22-letni pomocnik był wiodącą postacią. Na stronie internetowej klubu zapraszał kibiców na spotkanie, jego zdjęcie widniało także na składach meczowych drużyn, które były rozdawane przed spotkaniem. W piątek był zdecydowanie najlepszym piłkarzem na boisku. W 13 minucie otrzymał dobre podanie od Dawida Plizgi i strzałem po ziemi wpakował piłkę do siatki. W drugiej połowie huknął z około 30 metrów! Chwilę później ponad 11 tysięcy widzów skandowało nazwisko gracza, który jeszcze niedawno był anonimowym piłkarzem w I lidze. 22-letni pomocnik jest w tym roku w wyśmienitej formie. W każdym spotkaniu zdobywa bramki. W trzech meczach strzelił cztery gole. - Mam w tym roku mnóstwo szczęścia. W starciu z Sandecją sporo mi wychodziło. Za pierwszym razem nie kombinowałem i zdobyłem bramkę. Później tak samo i strzeliłem pięknego gola – przyznawał Wolsztyński, który otrzymał koguta. - To mój drugi kogut, ale mam nadzieję, że będą kolejne – dodawał.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online