Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz, trener Górnika: - Ważne jest to, że zrealizowaliśmy to, co zakładaliśmy. Podobała się nie tylko sama gra, ale również to, że zespół grał twardo, zdecydowanie od początku do samego końca. To jedyna droga do osiągnięcia celu. Zespół odniósł wygraną, były dwie piękne bramki, ale także pełne trybuny. Łukasz Wolsztyński zagrał bardzo dobry mecz. Chłopcy właśnie po to ćwiczą, aby później tak prezentować się na boisku. Łukasz jest przykładem dla innych. Proszę zobaczyć, ilu kolejnych młodych zawodników dostaje szanse i ją wykorzystują. Będą także następni.

Radosław Mroczkowski, trener Sandecji: - Gratuluję Górnikowi skuteczności i dobrego meczu. Mieliśmy prawo myśleć, że będziemy bardziej skuteczni w piątek. Tak jednak nie było. Za łatwo traciliśmy bramki. Mam do zespołu pretensje zwłaszcza o pierwszego gola. Piłkarze nie byli wtedy skoncentrowani. Straciliśmy trzy punkty, ale liga się nie kończy. Dalej walczymy o dobre miejsce. Musiałem dzisiaj dokonać dwóch wymuszonych zmian, czyli nie mógł zagrać Gliwa i Małkowski.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2017 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online