Forum
 

Marcin Brosz: Górnik musi na boisku pokazywać jakość ()

Takiego komfortu Marcin Brosz nie miał od wielu tygodni. Trener Górnika w zasadzie wszystkich ważnych piłkarzy ma do dyspozycji przed piątkowym meczem z Sandecją Nowy Sącz. Nikt nie pauzuje za kartki, nikt też nie narzeka na urazy. Wyjątkiem – poza leczącymi się od wielu tygodniu Konrada Nowaka, czy Erika Grendela – jest bramkarz Wojciech Pawłowski, ale wiosną pewne miejsce w bramce ma Tomasz Loska. 
W ostatnim sparingu rezerw kontuzji mięśniowej doznał Meik Karwot, jednak akurat ten piłkarz nie miał, i raczej w najbliższym czasie nie będzie miał miejsca w wyjściowej jedenastce Górnika. Szymon Matuszek, który w weekend pauzował za kartki – piłkarz we wtorek skończył 27 lat – powinien wrócić na pozycję defensywnego pomocnika. - Co jest najważniejsze? Oczywiście wynik, ale Górnik musi na boisku pokazywać jakość. Najgorsze, to wdać się w „kopaninę”, a to nam się zdarza. Wierzę jednak, że z każdym meczem jakość naszej gry będzie lepsza, a mamy skład, który w większości spotkań jest w stanie dyktować na boisku warunki gry. Dlatego dobrze, że w piątek gramy z najlepszą drużyną początku rozgrywek. Zobaczymy, ile jesteśmy warci - podkreśla trener Marcin Brosz.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2017 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online