Uraz Wojciecha Pawłowskiego ()

Miała być Turcja lub Chorwacja, ostatecznie dziś wieczorem podopieczni Marcina Brosza jadą do Słowenii. Do Polski wrócą w poniedziałek.
Na Słowenię jedzie w zasadzie cała kadra pierwszego zespołu. W Zabrzu na pewno zostanie Aleksander Kwiek, który wciąż trenuje z rezerwami i szuka klub. Jego rozdział w pierwszej drużynie Górnika jest zamknięty. Dla trenera większym problemem może być brak Wojciecha Pawłowskiego, który kończył między słupkami zabrzańskiej bramki rok 2016 i miał sporą szansę, by być „jedynką” w rundzie rewanżowej. Dwa dni temu na treningu Pawłowski doznał jednak kontuzji, z powodu której będzie pauzował kilka tygodni. O grze z Tychami i prawdopodobnie w kilku kolejnych meczach nie ma mowy. Dlatego mało prawdopodobne, by w zaistniałej sytuacji Górnik pozbył się jednego z pozostałych bramkarzy. Przypomnijmy, że latem do Grzegorza Kasprzika i Mateusza Kuchty - wyleczył już kontuzję i trenuje z zespołem - dołączył Tomasz Loska, który wrócił z wypożyczenia do Rakowa Częstochowa.

Więcej w "Sporcie".

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]