Górnik nie wyjedzie na zgrupowanie? ()

Szansa, że zabrzanie polecą na zagraniczne zgrupowanie jest coraz mniejsza. Plan awaryjny ponoć jest. Chorwacja, Hiszpania, Turcja... Te kierunki świata brano pod uwagę na Roosevelta, planując drugie tej zimy zgrupowanie. Dziś jednak piłkarze Górnika trenują w Zabrzu i wszystko wskazuje na to, że podopieczni Marcina Brosza do wznowienia ligowych rozgrywek zostaną w kraju.
W Chorwacji leje, a boiska nie bardzo nadają się do gry. Turcja jest nie do końca bezpieczna, na załatwienie wylotu do Hiszpanii nie bardzo jest już czas, choć nie można wykluczyć, że pojawi się jakaś oferta „last minute”. Inna rzecz, że mając w pamięci pobyt w tym kraju z zeszłego roku, Górnik nigdzie nie pojedzie nie mając zagwarantowanych sparingów.
Dziś nie wiadomo, kiedy i z kim Górnik zagra najbliższy sparing. Układając plan zimowych gier, zakładano bowiem, że obecnie drużyna będzie już poza granicami Polski. Plan awaryjny ponoć jest. Klub rozmawia z kilkoma czeskimi klubami, nawiązano też kontakt z klubami ekstraklasy. Niższe ligi jeszcze nie wznowiły rozgrywek, więc Górnik liczy na to, że rywale skorzystają z okazji, by dać okazję gry tym piłkarzom, którzy w weekend nie wyjdą na murawę. Z informacji wynika, że z kilkoma trenerami klubów ekstraklasy zabrzanie już rozmawiali. Teraz trwa dogrywanie terminów.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]